#BeActive Awards

ZAPOJ SA A PRIHLÁS SVOJICH NOMINANTOV!!!

Európska komisia vyhlasuje aj tento rok v rámci Európskeho týždňa športu oceňovanie výnimočných jednotlivcov a organizácií prispievajúcich na lokálnej úrovni k propagácii športu a pohybových aktivít.

Do súťaže sa môžu zapojiť aj slovenskí zástupcovia svojimi návrhmi do nasledovných troch kategórií:

#BeActive Education Award

Vzdelávacie zariadenia, ktoré preukazujú konkrétne spôsoby, akými motivujú svojich žiakov a študentov k aktívnemu pohybu mimo tradičných hodín telesnej výchovy. To môže zahŕňať napríklad extra športové aktivity, mimoškolské aktivity a iné kreatívne riešenia ako vytvoriť športovo aktívne vzdelávacie prostredie.

#BeActive Workplace Award

Pracoviská či zamestnávatelia, ktorí preukazujú špecifické spôsoby, akými pomáhajú svojim zamestnancom k aktívnemu pohybu. To môže zahŕňať napríklad zriadenie spŕch pre zamestnancov dochádzajúcich do práce napríklad na bicykli alebo aktívnym behom, zavedenie porád postojačky, obedných prechádzok a pod.

#BeActive Local Hero Award

Jednotlivci, ktorí zaznamenali výnimočný úspech pri motivovaní ľudí k aktívnemu životnému štýlu. Ocenenie sa snaží vyzdvihnúť jednotlivca, ktorý dlhodobo propaguje šport a aktívny pohyb v rámci jeho či jej miestnej komunity.

Touto cestou Vás vyzývame, aby ste Národnému športovému centru (NŠC) ako národnému koordinátorovi Európskeho týždňa športu na Slovensku poslali svoje návrhy na ocenenie v jednotlivých kategóriách. NŠC následne vyberie zo všetkých ponúk tri najlepšie, ktoré postúpi Európskej komisii ako slovenských nominantov v rámci #BeActive Awards 2021. Európska komisia následne vyberie zo všetkých ponúk z celej Európy po tri najlepšie návrhy v každej kategórii.

Vyplnený prihlasovací formulár v anglickom alebo v slovenskom jazyku nám môžete poslať na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., najneskôr do 22. júla 2021, nakoľko termín odovzdania prihlášok do sídla Európskej komisie v Bruseli je 24. júla 2021, 17:00.  Všetky víťazné návrhy doručené v slovenčine budú preložené do anglického jazyka.

Doručením návrhu na nomináciu zároveň vyjadrujete súhlas s tým, že v prípade výhry, by sa nominovaná osoba alebo minimálne jeden zástupca nominovanej inštitúcie zúčastnil na oficiálnom udeľovaní cien v októbri 2021 v Lisabone. Európska komisia hradí náklady spojené s účasťou na oceňovaní pre dve osoby.

Prihlasovacie formuláre pre nominácie v jednotlivých kategóriách:


logo erasmus2

Copyright Národné športové centrum © 2021
kontakt fb color   kontakt youtube color