#BeActive Village 2022 Aftermovie

 PRÍĎ SI VYSKÚŠAŤ KOPEC ŠPORTOVÝCH AKTIVÍT NA #BEACTIVE VILLAGE!

 HOSTIA #BEACTIVE VILLAGE

 

10:30     Campana Batucada - bubnová show

10:45     Otvorenie

11:00      Predstavenie disciplín/športovcov a Diagnostiky NŠC

11:30      Rozhovory s členmi Národného športového centra

12:00     Folklórny súbor Majerán

 

13:00     Rozhovory s členmi Národného športového centra

13:30     Rozhovor s členmi programu Erasmus +

14:00     CreDance - tanečná skupina

14:45     Tombola

15:30     Ukončenie a spoločné fotenie

#BeActive Village 2021

04.09.2021 / 15.00 - 20.00
Štrbské Pleso - Areál pod mostíkmi

Národné športové centrum otvorilo Európsky týždeň športu na Štrbskom Plese

Štrbské Pleso 4.9.2021 (NŠC) - Zažili sme veľkolepú bubnovú show, stretli sme sa s našimi športovými hviezdami a vyskúšali sme si rôznorodé športové aktivity. Všetko toto v krásnom prostredí Vysokých Tatier.

Nechýbal najznámejší slovenský boxer Tomi Kid Kovács, tanečník Ladislav Cmorej či reprezentačný hokejový útočník z popradského ľadu Patrik Svitana.

Štvrtého septembra sa konala športová akcia #BeActive Village na Štrbskom Plese, ktorá bola jedna z vlajkových lodí Európskeho týždňa športu na Slovensku. Premiérový presun do Tatier priniesol návštevníkom možnosť vyskúšať si rôzne športové aktivity a stretnúť špičkových slovenských športovcov či skvelých umelcov pod štítmi Vysokých Tatier. Celé podujatie sa nieslo v priateľskom športovom duchu a návštevníci nezapreli svoju súťaživosť.

Skvelou moderátorkou podujatia bola športová moderátorka Oľga Konečná Hamadejová, ktorá má športového ducha v krvi.

Podujatie zahájila energická bubnová show v podaní skupiny Batacuda a následne podujatie oficiálne otvoril štátny tajomník pre šport MŠVVaŠ SR Ivan Husár spolu so starostom obce Štrba Michalom Sýkorom a riaditeľom Národného športového centra, organizátora podujatia, Vladimírom Baluškom.

Návštevníci si vyskúšali chvaty v karate, ako správne použiť paličky pri Nordic Walking s Luciou Okoličányovou, gymnastiku, basketbal, laserový biatlon či hokejové cvičenia s hokejistami HK Poprad. Veľký záujem detí a nadšenie z cvičení pod "dohľadom" vynikajúcich aktívnych a bývalých olympionikov, športovcov Národného športového centra, hokejistov HK Poprad je zrejmé aj z fotografií.

Nemenej zaujímavé boli vystúpenia na hlavnom pódiu, kde sa sa nám predstavili všetci účastníci - zástupcovia jednotlivých športov, aby predstavili svoj šport a zaujali deti pri možnom výbere, ktorou cestou sa vybrať.
Tancom potešil folklórny súbor Letnička, k pohybu tancom vyzval všetkých Laco Cmorej a ladnosť v kombinácii tanca, laserov a akrobaciepredstavila skupina Vertigo. Všetci účinkujúci svojimi výkonmi potešili dušu, oko a vytvorili nezabudnuteľný zážitok.

Športová udalosť roka spod Tatier priniesla neopakovateľnú atmosféru, veľa zábavy a úsmevov na tvárach športujúcich detí. Tešíme sa na pokračovanie v Bratislave. V sobotu dňa 25. septembra sa v parku Paneurópskej Vysokej školy uskutoční #BeActive Night s rovnakým programom ako na Štrbskom Plese.

Fotogaléria z BeActitve Village 2021

Účasťou na našej športovej akcii dávate neodvolateľný súhlas s GDPR a oprávňujete nás k filmovaniu, fotografovaniu a zvukovému záznamu Vašej osoby a k využitiu týchto záznamov na všeobecnú propagáciu Európskeho týždňa športu Národným športovým centrom(NŠC) a Európskou komisiou podľa ich vlastného uváženia. Za účelom propagácie podujatia môžu byť fotografie, obrazové a zvukové záznamy obsahujúce Vaše osobné údaje zverejnené prostredníctvom tretích strán, ktorých sídlo, alebo miesto uloženia osobných údajov na serveri môže byť mimo územia Európskej únie (napr. služba Facebook, Instagram, Youtube). V súvislosti s týmito záznamami zbavujete NŠC a Európsku komisiu zodpovednosti za akúkoľvek osobnú ujmu, škodu alebo stratu majetku, ktoré by Vám v súvislosti  s uvedenými záznamami vznikli.
V prípade, že si neželáte zhotovenie záznamov s Vašou podobizňou, prosíme Vás, neváhajte upovedomiť organizátora, fotografa , kameramana s Vašou požiadavkou, ktorej sa bude snažiť vyhovieť.


logo erasmus2

Copyright Národné športové centrum © 2021
kontakt fb color   kontakt youtube color