logo nsc2017

logo horne 2018

Archiv událostí

Podujatie Začiatok Miesto konania
školské majstrovstvá Slovenska v cezpoľnom behu 15. okt 2019, 11:30 Štrbské Pleso
Florbal žiakov a žiačok ZŠ 15. okt 2019, 08:00 Sobrance
Športom proti obezite! 14. okt 2019, 08:00 Veľká nad Ipľom
Beh po náučnom chodníku okolo mesta kráľovien 13. okt 2019, 13:00 Bátovce
Jesenný beh Michalovčanov 13. okt 2019, 10:00 Michalovce
Kľačianska desiatka 13. okt 2019, 10:00 Kľačany
Pozemný hokej turnaj U23 13. okt 2019, 10:00 Zlaté Moravce
Pozemný hokej turnaj U12 13. okt 2019, 10:00 Bratislava
54. ročník Behu ulicami Krompách 13. okt 2019, 08:30 Krompachy
Výstup na vrch Zobor 12. okt 2019, 10:30 Nitra
Spojení v športe 12. okt 2019, 10:00 Nová Dubnica
V. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo 12. okt 2019, 09:00 Veľký Krtíš
Majstrovstvá SR v nohejbale juniorov 12. okt 2019, 09:00 Michalovce
Výstup na Železník 12. okt 2019, 08:30 Rákoš
Horováci hýbme sa 12. okt 2019, 08:00 Bratislava
Výstup na Roháčske plesá 12. okt 2019, 06:30 Kysucké Nové Mesto
Kvalifikácia na Majstrovstvá Európy mužov vo Vodnon póle 11. okt 2019, 16:00 Nováky
Cyklotúra 11. okt 2019, 13:30 Šaľa
Zumbamánia 11. okt 2019, 13:30 Galanta
FORMULA 11. okt 2019, 09:30 Piešťany
Cena Slovenska - preteky cestných motocyklov 11. okt 2019, 09:00 Orechová Potôň
Florbal nás baví 11. okt 2019, 08:30 Prešov
Európsky športový deň 11. okt 2019, 08:00 Topoľčany
Európsky deň rodičov a škôl - pekní športovci 11. okt 2019, 08:00 Lipová
Cezpoľný beh 11. okt 2019, 08:00 Považská Bystrica
Vybíjaná s úsmevom 10. okt 2019, 13:00 Stará Ľubovňa
Rýchlo. ďalej, presnejšie. 10. okt 2019, 12:30 Liptovský Mikuláš
Memoriál Ladislava Kristu 10. okt 2019, 09:00 Banská Štiavnica
Medzitriedny futsalový turnaj žiakov našej školy 10. okt 2019, 08:30 Nitra
Futsalový turnaj 2019 10. okt 2019, 08:00 Dunajská Streda
Beh rodičov a detí 09. okt 2019, 15:00 Bytča
Mini turnaj vo vybijanej 09. okt 2019, 14:30 Utekáč
Futbalový turnaj 09. okt 2019, 13:30 Stará Ľubovňa
Hýb sa Dneperská 09. okt 2019, 10:30 Košice
Športový deň 09. okt 2019, 09:30 Klokoč
Aerobné pohybové aktivity 09. okt 2019, 08:00 Čadca
turistika do Malých Karpát 09. okt 2019, 07:30 Borský Mikuláš
Futsal trojíc 08. okt 2019, 14:30 Michalovce
Beh Terryho Foxa 08. okt 2019, 10:00 Stará Turá
Maraton aerobic 08. okt 2019, 09:30 Žilina
Ocko, mami hýb sa s nami 08. okt 2019, 09:30 Valaská
športujme s radosťou 08. okt 2019, 09:00 Nová Baňa
majstrovstvá žilinského kraja v cezpoľnom behu 08. okt 2019, 09:00 Liptovský Mikuláš
športujme s radosťou 07. okt 2019, 09:00 Nová Baňa
Kolobežkiáda 07. okt 2019, 09:00 Kostoľany nad Hornádom
Športujeme hravo - škôlkári športujú 07. okt 2019, 09:00 Bratislava
Základný plavecký výcvik 07. okt 2019, 08:00 Banská Štiavnica
Šarkaniáda pre deti 06. okt 2019, 14:00 Kysucké Nové Mesto
Pozemný hokej turnaj U14 06. okt 2019, 10:00 Šenkvice
Medzinárodný maratón mieru 06. okt 2019, 09:00 Košice
FIT DAY s Di 06. okt 2019, 09:00 Bratislava
Minimaratón 05. okt 2019, 15:30 Cestice
Kubašská 10° 05. okt 2019, 12:00 Spišské Bystré
37.ročník Lesného behu lyžiarov 05. okt 2019, 10:00 Hybe
Chodíme za zdravím do prírody 05. okt 2019, 10:00 Štúrovo
Pozemný hokej turnaj U12 05. okt 2019, 10:00 Šenkvice
Mládežnícky turnaj chlapcov 05. okt 2019, 09:00 Michalovce
MX OPEN Šenkvice 05. okt 2019, 08:00 Šenkvice
Výstup na Lysec 05. okt 2019, 07:00 Revúca
Výstup na Panskú hoľu 05. okt 2019, 06:00 Liptovská Teplička
XV. ročník Memoriálu Kamily Tarbajovej vo volejbale pedagógov 04. okt 2019, 14:30 Michalovce
Michalský beh do kopca 24.ročník 04. okt 2019, 14:00 Hlohovec
Šport nás spája - celoškolský športový deň 04. okt 2019, 13:00 Šaľa
WORKOUT 04. okt 2019, 12:30 Žilina
2019 metrov pre zdravie 04. okt 2019, 11:00 Spišská Nová Ves
Deň chôdze 04. okt 2019, 09:00 Liptovský Mikuláš
Hýb sa! 04. okt 2019, 08:30 Galanta
Športový deň TTSK 2019 04. okt 2019, 08:30 Galanta
ZŠ Cabaj - Športom ku zdraviu 04. okt 2019, 08:30 Cabaj - Čápor
Medzinárodný basketbalový turnaj 04. okt 2019, 08:00 Poprad
Plavecká štafeta 04. okt 2019, 08:00 Spišská Nová Ves
Župná kalokagatia 2019 - Celoslovenské kolo s medzinárodnou účasťou 04. okt 2019, 08:00 Žilina
Naše Tatry 04. okt 2019, 08:00 Ždiar
Zdravo a hravo 04. okt 2019, 07:30 Topoľčany
Preteky na kolobežkách 03. okt 2019, 14:00 Rajec
Ľadové ostrie 03. okt 2019, 12:00 Levice
Tanečný maratón 03. okt 2019, 10:00 Žiar nad Hronom
Športujeme netradične 03. okt 2019, 08:00 Lendak
Športuje celá škola 03. okt 2019, 08:00 Poprad
Frisbee 02. okt 2019, 13:00 Rimavská Sobota
Nešportuj len virtuálne 02. okt 2019, 12:00 Petrovany
Škôlkár v pohybe 02. okt 2019, 09:30 Valaská Belá
Štafeta tried 02. okt 2019, 09:00 Moldava nad Bodvou
Športovo-vedostné preteky žiakov 1. stupňa základných škôl 02. okt 2019, 08:30 Chrasť nad Hornádom
Horehronské hry 2019 02. okt 2019, 08:00 Banská Bystrica
Európsky týždeň v športe 02. okt 2019, 08:00 Kysucké Nové Mesto
ZLATÉ MEDAILY 02. okt 2019, 08:00 Rožňava
Pohyb hrou 01. okt 2019, 10:30 Trnava
Všetci spolu 01. okt 2019, 10:00 Prešov
Cyklo deň 01. okt 2019, 10:00 Senica
„DETI , RODIČIA, STARÍ RODIČIA ,SPOLU SI ZACVIČIA“ 01. okt 2019, 09:30 Veľký Klíž
Športový deň 01. okt 2019, 08:30 Višňové
Cezpoľný beh 01. okt 2019, 08:30 Zvolen
BE ACTIVE DAY 01. okt 2019, 08:00 Rimavská Sobota
Poďme na Dreveník, nech drevo nie je nik! 01. okt 2019, 08:00 Bijacovce
Olympic Cup DAy 01. okt 2019, 08:00 Rimavská Sobota
Mladí športovci 30. sep 2019, 14:00 Bratislava
Školský futbalový turnaj 30. sep 2019, 14:00 Smižany
Cvičme s hudbou 30. sep 2019, 12:00 Jablonov
Hýb sa, Klenová 30. sep 2019, 11:30 Klenová

logo erasmus2ec beactive logo3

 logo nsc2017

 


Copyright Národné športové centrum © 2019
kontakt fb color   kontakt youtube color