logo nsc2017

logo horne 2018

Podujatie Začiatok Ukončenie Miesto konania
Posilnovna 01. sep 2019, 06:00 07. sep 2019, 22:00 Bratislava
Dukelský beh mieru 01. sep 2019, 08:00 01. sep 2019, 14:00 Svidník
Ranná powerjoga 01. sep 2019, 09:00 01. sep 2019, 10:00 Poprad
Tvrďák B.Bystrica 1.9.2019 01. sep 2019, 10:00 01. sep 2019, 16:00 Králiky
Mama, Tato športujte s nami 01. sep 2019, 12:30 01. sep 2019, 16:30 Poprad
Nábor nových členov karate 01. sep 2019, 17:00 15. okt 2019, 20:00 Bratislava
Malé olympijské hry 2019 02. sep 2019, 08:00 30. sep 2019, 13:30 Pobedim
LETNÁ OLYMPIÁDA SENIOROV 2019 02. sep 2019, 10:00 14. sep 2019, 13:30 Košice
Hýbeme sa s radosťou 02. sep 2019, 14:30 15. okt 2019, 15:00 Lietavská Lúčka
Pohybové a športové hry na Gymn. Martina Kukučína v Revúcej 05. sep 2019, 08:30 27. sep 2019, 12:30 Revúca
Spartan Race Valčianska dolina 07. sep 2019, 06:00 08. sep 2019, 17:00 Valča
Majstrovsvá Slovenska v letnom biatlone Viessmann pohár 07. sep 2019, 08:00 08. sep 2019, 16:00 Vyhne
VIII. ročník Tajchová osmička 07. sep 2019, 08:00 07. sep 2019, 15:00 Nová Baňa
Poltársky beh 2019 07. sep 2019, 09:30 07. sep 2019, 14:00 Poltár
Beh SNP 2019 - Liptovská Teplička 07. sep 2019, 10:00 07. sep 2019, 15:00 Liptovská Teplička
Ferplast Nesvadské dni - 2019 08. sep 2019, 09:00 08. sep 2019, 18:00 Nesvady
Jeden za všetkých, všetci za šport . 09. sep 2019, 08:00 15. okt 2019, 12:00 Prievidza
Nábor nových členov 09. sep 2019, 16:00 13. sep 2019, 17:30 Bratislava
Majstrovstvá Bratislavy žiakov vo vodnom slalome a zjazde 13. sep 2019, 10:00 14. sep 2019, 15:00 Bratislava
Chôdzou k zdraviu 13. sep 2019, 10:00 13. sep 2019, 12:00 Hlohovec
Majstrovstvá Bratislavy vo vodnom slalome a zjazde 13. sep 2019, 16:00 14. sep 2019, 14:00 Bratislava
Martinská celoročná olympiáda rekreačných športovcov 2019 - preteky na inline korčuliach 14. sep 2019, 09:00 14. sep 2019, 13:30 Martin
Run and walk 17. sep 2019, 10:00 17. sep 2019, 15:00 Skalka pri Kremnici
Majstrovstvá Slovenska v skoku na koni 2019 19. sep 2019, 14:00 21. sep 2019, 16:30 Pezinok
Pohyb je radosť 20. sep 2019, 09:00 20. sep 2019, 12:00 Trebišov
Jesenná cena Liptova v modernom päťboji, slovenský pohár 20. sep 2019, 17:00 21. sep 2019, 15:00 Liptovský Mikuláš
Nočný Kežmarok 20. sep 2019, 18:30 20. sep 2019, 22:30 Kežmarok
Beh okolo Selčianskeho dielu 21. sep 2019, 08:30 21. sep 2019, 13:30 Selce
Slovak Open Championship - SOCH 2019 21. sep 2019, 10:00 22. sep 2019, 22:00 Bratislava
III. Banskobystrický chodecký míting 21. sep 2019, 11:00 21. sep 2019, 17:00 Banská Bystrica
Karpaty Run 22. sep 2019, 08:00 22. sep 2019, 17:00 Bratislava
Týždeň športu v MŠ 5RP II 23.09.2019 27.09.2019 Rudňany
Európsky týždeň športu na Kysuciach 23. sep 2019, 08:00 29. sep 2019, 18:00 Kysucké Nové Mesto
Škola v pohybe 23. sep 2019, 08:00 30. sep 2019, 12:00 Michalovce
Dni športu 23. sep 2019, 08:00 30. sep 2019, 15:00 Dolný Pial
Žijeme zdravo 23. sep 2019, 08:00 30. sep 2019, 11:30 Nitrianske Sučany
RUN FOR FUN; Aerobik 23. sep 2019, 08:00 30. sep 2019, 13:00 Smolenice
Športoviáda 2019 23. sep 2019, 08:00 23. sep 2019, 12:30 Tlmače
Týždeň v pohybe 23. sep 2019, 11:00 30. sep 2019, 16:00 Bratislava
Bicyklom do parku 24. sep 2019, 11:30 24. sep 2019, 15:00 Tvrdošovce
Na kolesách za zdravím 24. sep 2019, 14:00 24. sep 2019, 15:30 Moldava nad Bodvou
Spartan race 2019 25. sep 2019, 08:00 25. sep 2019, 13:00 Urmince
HÝB SA, KAMARÁT! 25. sep 2019, 10:00 25. sep 2019, 11:30 Skalica
Beh ulicami obce Smižany 25. sep 2019, 14:00 25. sep 2019, 18:00 Smižany
Kysucká juniorská florbalová liga 25. sep 2019, 14:00 15. okt 2019, 16:30 Čadca
ŠPORTUJEME NAŠIM MESTOM 26. sep 2019, 10:00 26. sep 2019, 11:00 Kremnica
2. ročník behu na Mount Ernest 26. sep 2019, 10:00 26. sep 2019, 17:00 Rožňava
Beh zdravia 26. sep 2019, 10:00 26. sep 2019, 12:30 Tvrdošovce
Atletická olympiáda 26. sep 2019, 10:30 26. sep 2019, 12:30 Žiar nad Hronom
Na kolobežkách v detskom raji 26. sep 2019, 15:00 26. sep 2019, 17:00 Rajec
Beh pre zdravé srdcia 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 14:00 Vlčany
Školské športové hry 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:00 Zemplínske Hámre
Volejbalový mix 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 15:00 Kežmarok
Rozhýbme Hlohovec pohybom 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 20:00 Hlohovec
Turistika k rozhľadni 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 15:00 Tvrdošovce
Beh o pohár starostu obce Liptovský Ján 27. sep 2019, 09:00 27. sep 2019, 12:30 Liptovský Ján
GAB beží štafetu 27. sep 2019, 09:00 27. sep 2019, 12:00 Senec
XIII.ročník v skoku do diaľky 27. sep 2019, 09:00 27. sep 2019, 12:30 Topoľčany
Dunajský vodácky zjazd 27. sep 2019, 16:00 27. sep 2019, 18:00 Bratislava
Deaf Rysy 28. sep 2019, 08:00 28. sep 2019, 17:00 Štrbské Pleso
Finále Euroligy v softballe žien 28. sep 2019, 08:00 29. sep 2019, 19:00 Trnava
IV. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo 28. sep 2019, 09:00 28. sep 2019, 17:00 Prievidza
Finále Slovenského Pohára Freestyle BMX Šurany 28. sep 2019, 11:00 29. sep 2019, 19:00 Šurany
Beh za Tatry 2019 28. sep 2019, 14:00 28. sep 2019, 18:00 Štrbské Pleso
Dunajský vodácky maratón 29. sep 2019, 10:00 29. sep 2019, 13:00 Bratislava
Crazy Raft 2019 29. sep 2019, 10:00 29. sep 2019, 21:30 Žilina
Školský florbalový turnaj 30. sep 2019, 08:00 30. sep 2019, 14:00 Bratislava
Deň chôdze 04. okt 2019, 09:00 04. okt 2019, 12:00 Liptovský Mikuláš
37.ročník Lesného behu lyžiarov 05. okt 2019, 10:00 05. okt 2019, 18:00 Hybe
Chodíme za zdravím do prírody 05. okt 2019, 10:00 05. okt 2019, 16:00 Štúrovo
Kubašská 10° 05. okt 2019, 12:00 05. okt 2019, 18:00 Spišské Bystré
športujme s radosťou 07. okt 2019, 09:00 07. okt 2019, 12:00 Nová Baňa
športujme s radosťou 08. okt 2019, 09:00 08. okt 2019, 11:30 Nová Baňa
V. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo 12. okt 2019, 09:00 12. okt 2019, 17:00 Veľký Krtíš
Majstrovstvá SR v nohejbale juniorov 12. okt 2019, 09:00 12. okt 2019, 13:00 Michalovce
54. ročník Behu ulicami Krompách 13. okt 2019, 08:30 13. okt 2019, 12:00 Krompachy

logo erasmus2ec beactive logo3

 logo nsc2017

 


Copyright Národné športové centrum © 2018
kontakt fb color   kontakt youtube color