logo nsc2017

logo horne 2018

Zaregistrované podujatia

Podujatie Začiatok Ukončenie Miesto konania
Generácie športujú 23. sep 2019, 14:00 26. sep 2019, 12:00 Nová Dubnica
Športový týždeň na ZŠ 23. sep 2019, 14:00 27. sep 2019, 16:30 Kamienka
Mladí športovci z Hviezdoslavky 23. sep 2019, 14:00 27. sep 2019, 16:30 Revúca
Minimaratón na kolieskových korčuliach 23. sep 2019, 14:00 23. sep 2019, 16:00 Prešov
Európsky týždeň športu - chôdzou k zdraviu 23. sep 2019, 14:30 23. sep 2019, 15:30 Michalovce
Skáče celá rodina cez švihadlo 23. sep 2019, 15:00 30. sep 2019, 16:00 Rapovce
Švihadlová show v ŠKD a otvorenie multifunkčného ihriska 23. sep 2019, 15:00 27. sep 2019, 10:00 Senec
Športujeme v plnom nasadení 23. sep 2019, 15:30 27. sep 2019, 12:00 Trenčín
Futbalový turnaj 23. sep 2019, 15:30 27. sep 2019, 17:30 Lastomír
Buď lepší ako Forest Gump a staň sa Majstrom - Stolny tenis 23. sep 2019, 16:00 30. sep 2019, 17:30 Košice
halové veslovanie, volejbalový turnaj, posilňovanie v posilňovniach ŠI 23. sep 2019, 16:30 30. sep 2019, 20:00 Košice
Celoslovenské športové hry žiakov so zrakovým postihnutím 23. sep 2019, 17:00 26. sep 2019, 19:00 Levoča
Tréningy Karate a Kobudo 23. sep 2019, 17:30 29. sep 2019, 19:00 Bratislava
Škola zdravej chrbtice 23. sep 2019, 18:00 25. sep 2019, 18:00 Prešov
cvičenie v rytme 23. sep 2019, 18:30 15. okt 2019, 19:30 Svätoplukovo
Futsal na Nevädzke 24. sep 2019, 07:30 24. sep 2019, 15:00 Bratislava
Športom ku zdraviu 24. sep 2019, 07:30 24. sep 2019, 13:00 Budča
Cvičíme v prírode 24. sep 2019, 08:00 24. sep 2019, 11:30 Handlová
Turnaj vo futsale 2019 24. sep 2019, 08:00 26. sep 2019, 12:30 Šaľa
LaBeh 24. sep 2019, 08:00 24. sep 2019, 13:00 Bratislava
Maraton v jumping kids 24. sep 2019, 08:00 24. sep 2019, 14:00 Teplička nad Váhom
Stolnotenisový turnaj žiakov 24. sep 2019, 08:00 24. sep 2019, 13:00 Chminianske Jakubovany
Zdravý týždeň 24. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:00 Dvorníky
Štafetový beh 24. sep 2019, 08:00 26. sep 2019, 10:00 Pezinok
Športom k zdraviu 24. sep 2019, 08:00 25. sep 2019, 17:00 Čierna nad Tisou
Nesúťažime - bavíme sa 24. sep 2019, 08:00 24. sep 2019, 12:30 Senica
Školský volejbalový turnaj 24. sep 2019, 08:00 24. sep 2019, 14:00 Šurany
Turistický výlet 24. sep 2019, 08:00 24. sep 2019, 14:30 Zuberec
Športujme spolu 24. sep 2019, 08:30 24. sep 2019, 13:30 Svit
Pohybom k zdraviu 24. sep 2019, 08:30 24. sep 2019, 13:00 Haligovce
Deň zdravia 24. sep 2019, 08:30 24. sep 2019, 11:30 Nové Zámky
Na kolieskach okolo rovníka 24. sep 2019, 08:30 24. sep 2019, 11:30 Košice
Cvičíme v prírode 24. sep 2019, 08:30 24. sep 2019, 12:00 Tužina
Školská športová olympiáda 24. sep 2019, 08:30 24. sep 2019, 13:00 Giraltovce
Olympionici na Matici III. 24. sep 2019, 08:30 24. sep 2019, 11:30 Prešov
Poraz svojho učiteľa :-) 24. sep 2019, 08:30 26. sep 2019, 13:00 Čerenčany
Športuje celá škola 24. sep 2019, 08:30 24. sep 2019, 14:00 Košarovce
Športom k zdraviu 24. sep 2019, 08:30 24. sep 2019, 13:00 Nová Ľubovňa
Náborové preteky, Športový deň 24. sep 2019, 08:30 25. sep 2019, 12:30 Zvolen
Rozhýbeme celú školu 24. sep 2019, 09:00 24. sep 2019, 13:00 Bernolákovo
Závodská dvanástka 24. sep 2019, 09:00 24. sep 2019, 11:30 Žilina
Zumba 24. sep 2019, 09:00 24. sep 2019, 10:00 Galanta
majstrovstvá okresu cezpoľnom behu 24. sep 2019, 09:00 24. sep 2019, 13:00 Liptovský Mikuláš
beh mieru 24. sep 2019, 09:00 24. sep 2019, 12:00 Suchá Hora
Športový deň v ZŠ Čechynce 24. sep 2019, 09:00 24. sep 2019, 12:30 Čechynce
Žiaci vs. učitelia 24. sep 2019, 09:00 25. sep 2019, 12:00 Ludanice
Čatajská školská olympiáda 3. ročník 24. sep 2019, 09:00 24. sep 2019, 12:00 Čataj
Vajnorská miniolympiáda pre žiakov druhého stupňa 24. sep 2019, 09:00 24. sep 2019, 12:30 Bratislava
Cvičením proti obezite 24. sep 2019, 09:00 24. sep 2019, 11:00 Malý Čepčín
ŠKOLA HÝBE OBCOU 24. sep 2019, 09:00 24. sep 2019, 12:30 Brekov
Atletická olympiáda žiakov 2.stupňa ZŠ 24. sep 2019, 09:00 15. okt 2019, 12:00 Topoľčany
Školská bežecká štafeta 24. sep 2019, 09:00 24. sep 2019, 13:00 Seňa
Cvičím, cvičíš, cvičíme 24. sep 2019, 09:30 24. sep 2019, 11:30 Mníchova Lehota
Taják na bicykli 24. sep 2019, 09:30 24. sep 2019, 12:30 Banská Bystrica
Európsky týžden športu - škola v pohybe 24. sep 2019, 09:30 24. sep 2019, 11:30 Nitrianske Pravno
Malí športovci 24. sep 2019, 09:30 24. sep 2019, 11:00 Košice
Beh po Badínskych uliciach 24. sep 2019, 09:30 24. sep 2019, 10:30 Badín
Olympiáda pre MŠ 24. sep 2019, 09:30 24. sep 2019, 11:00 Tisovec
INSANITY CROSS MARATÓN 24. sep 2019, 09:30 24. sep 2019, 11:00 Trnava
športom za zdravím 24. sep 2019, 09:30 27. sep 2019, 13:00 Šurany
Po stopách "majstra bobra" 24. sep 2019, 09:30 24. sep 2019, 12:30 Kyjov
Skoč si . 24. sep 2019, 10:00 24. sep 2019, 18:30 Bratislava
2. ročník Cezpoľného behu ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča Pruské 24. sep 2019, 10:00 24. sep 2019, 13:00 Pruské
Beh pre zdravie 24. sep 2019, 10:00 26. sep 2019, 11:00 Veľká Lesná
FUTASULI 2019 24. sep 2019, 10:00 24. sep 2019, 10:30 Tomášov
Prekážková dráha 24. sep 2019, 10:00 24. sep 2019, 11:00 Vranov nad Topľou
Bežecký maratón 24. sep 2019, 10:00 24. sep 2019, 13:30 Krpeľany
Hýbeme sa na kolobežkách 24. sep 2019, 10:00 24. sep 2019, 11:00 Bratislava
Festival netradičných športov 24. sep 2019, 10:30 27. sep 2019, 12:00 Snina
Pobehnime za zdravím 24. sep 2019, 10:30 24. sep 2019, 13:30 Prešov
Futbalový turnaj OAVOZA chlapci a dievčatá 24. sep 2019, 10:30 26. sep 2019, 13:30 Žilina
Športový deň 24. sep 2019, 10:30 24. sep 2019, 15:00 Šaľa
európsky týždeň športu 24. sep 2019, 10:30 24. sep 2019, 12:30 Holíč
Bicyklom do parku 24. sep 2019, 11:30 24. sep 2019, 15:00 Tvrdošovce
Európsky týždeň športu 24. sep 2019, 11:30 26. sep 2019, 15:00 Nitra
Hopping fit 24. sep 2019, 11:30 24. sep 2019, 12:30 Odorín
behá celá škola 24. sep 2019, 12:00 24. sep 2019, 16:00 Smrdáky
BEACTIVE 24. sep 2019, 12:30 26. sep 2019, 13:30 Nové Zámky
Futbalový turnaj 24. sep 2019, 12:30 24. sep 2019, 14:00 Rudina
Mladí športovci 24. sep 2019, 13:00 24. sep 2019, 14:00 Bratislava
Malý futbal žiakov 24. sep 2019, 13:00 24. sep 2019, 15:00 Rakovec nad Ondavou
Cvičíme v rôznych kútoch obce 24. sep 2019, 13:00 24. sep 2019, 15:00 Žakovce
Florbalový turnaj 24. sep 2019, 13:30 24. sep 2019, 16:00 Liptovský Mikuláš
Na kolesách za zdravím 24. sep 2019, 14:00 24. sep 2019, 15:30 Moldava nad Bodvou
S loptou je zábava 24. sep 2019, 14:00 27. sep 2019, 15:30 Vrbovce
Európsky týždeň športu 24. sep 2019, 14:00 27. sep 2019, 15:00 Krupina
Hýbme sa spolu 24. sep 2019, 14:30 26. sep 2019, 11:30 Spišská Nová Ves
Futsal CUP 2019 24. sep 2019, 14:30 24. sep 2019, 16:30 Trebišov
Olympijské hry 24. sep 2019, 15:00 24. sep 2019, 18:30 Rudník
BeActive 25.09.2019 27.09.2019 Jamník
Európsky týždeň športu 25.09.2019 25.09.2019 Prievidza
Fábryho míľa 25.09.2019 25.09.2019 Košice
Hýbme sa spolu 25. sep 2019, 07:30 25. sep 2019, 12:30 Žilina
Najšikovnejší druhák/druháčka 25. sep 2019, 07:30 25. sep 2019, 09:30 Bánovce nad Bebravou
Volejbalový turnaj 25. sep 2019, 07:30 25. sep 2019, 11:30 Námestovo
Spartan race 2019 25. sep 2019, 08:00 25. sep 2019, 13:00 Urmince
#Cirkevka v pohybe 25. sep 2019, 08:00 25. sep 2019, 13:00 Malacky
Kapušany na hrad 25. sep 2019, 08:00 25. sep 2019, 13:00 Kapušany
Európsky týždeň športu na Bielke 25. sep 2019, 08:00 25. sep 2019, 12:00 Bratislava
Pochod na Veterný vrch 25. sep 2019, 08:00 26. sep 2019, 14:00 Vyšné Ružbachy

logo erasmus2ec beactive logo3

 logo nsc2017

 


Copyright Národné športové centrum © 2019
kontakt fb color   kontakt youtube color