logo nsc2017

logo horne 2018

Zaregistrované podujatia

Podujatie Začiatok Ukončenie Miesto konania
Bež za svojím zdravím. 25. sep 2019, 08:30 25. sep 2019, 12:30 Košice
Bavme deti športom 25. sep 2019, 08:30 25. sep 2019, 12:30 Šahy
Školský orientačný beh 25. sep 2019, 08:30 26. sep 2019, 11:30 Nitra
Staromestská liga vo florbale. 25. sep 2019, 08:30 25. sep 2019, 13:00 Bratislava
Štafetový polmaratón žiakov stredných škôl v okrese Žarnovica 25. sep 2019, 09:00 25. sep 2019, 12:00 Žarnovica
Školská športová olympiáda 25. sep 2019, 09:00 25. sep 2019, 14:00 Giraltovce
Rozprávkovo cvičí spolu 25. sep 2019, 09:00 25. sep 2019, 12:00 Prievidza
Cezpoľný beh - okresná súťaž 25. sep 2019, 09:00 25. sep 2019, 13:30 Kysucké Nové Mesto
TURNAJ HORNÁ - DOLNÁ 25. sep 2019, 09:00 25. sep 2019, 12:00 Dolná Lehota
Deň športu 25. sep 2019, 09:00 25. sep 2019, 13:00 Michalovce
Loptové a pohybové hry 25. sep 2019, 09:30 27. sep 2019, 12:30 Jamník
Cezpoľný beh žiakov 1. stupňa 25. sep 2019, 09:30 25. sep 2019, 13:00 Heľpa
Športujeme s radosťou, športujeme hravo 25. sep 2019, 09:30 25. sep 2019, 11:00 Hlohovec
Dúhový beh 25. sep 2019, 09:30 25. sep 2019, 11:30 Prievidza
Športový deň 25. sep 2019, 09:30 25. sep 2019, 12:00 Zlatníky
Hýbe sa celá škola 25. sep 2019, 09:30 27. sep 2019, 13:00 Šarišské Jastrabie
Športujeme 25. sep 2019, 09:30 25. sep 2019, 11:30 Banská Bystrica
HÝB SA, KAMARÁT! 25. sep 2019, 10:00 25. sep 2019, 11:30 Skalica
Kolektívne športové hry 25. sep 2019, 10:00 26. sep 2019, 12:00 Rožňava
"Pohyb nás baví" 25. sep 2019, 10:00 25. sep 2019, 11:00 Zvolen
Beží celá škola 25. sep 2019, 10:00 25. sep 2019, 13:00 Zbehy
Hodina aerobicu 25. sep 2019, 10:00 25. sep 2019, 11:00 Košice
Dotkni sa hviezd 25. sep 2019, 10:30 25. sep 2019, 12:00 Michalovce
Prejdi 2019 metrov 25. sep 2019, 10:30 25. sep 2019, 12:00 Diviaky nad Nitricou
Športujeme pre zdravie 25. sep 2019, 10:30 25. sep 2019, 12:30 Diviaky nad Nitricou
Športujeme spolu 25. sep 2019, 11:30 25. sep 2019, 16:30 Vysoká nad Kysucou
Beži celá dedina 25. sep 2019, 12:30 25. sep 2019, 16:00 Krivany
Pohybové hry 25. sep 2019, 13:30 27. sep 2019, 15:00 Poproč
Beh ulicami obce Smižany 25. sep 2019, 14:00 25. sep 2019, 18:00 Smižany
Kysucká juniorská florbalová liga 25. sep 2019, 14:00 15. okt 2019, 16:30 Čadca
Klub v pohybe 25. sep 2019, 14:00 25. sep 2019, 15:30 Zvolen
Vybíjaná 25. sep 2019, 14:00 25. sep 2019, 15:00 Plavecký Mikuláš
Športové popoludnie 25. sep 2019, 14:00 25. sep 2019, 15:00 Nitra
Európsky týždeň športu - 70 x beh okolo školy 25. sep 2019, 14:30 25. sep 2019, 15:30 Michalovce
Európsky deň športu 25. sep 2019, 15:00 25. sep 2019, 17:00 Banská Bystrica
Šarkaniáda 25. sep 2019, 15:30 25. sep 2019, 18:30 Stará Turá
Kvapôčka športovkyňa 25. sep 2019, 16:00 25. sep 2019, 18:30 Bardejov
Oci, mami, hraj sa s nami! 25. sep 2019, 16:00 25. sep 2019, 18:30 Topoľčianky
Škola v pohybe 26. sep 2019, 07:30 26. sep 2019, 12:30 Klin
Športový deň zamestnancov 26. sep 2019, 07:30 26. sep 2019, 17:00 Sabinov
Turnaj o putovný pohár sv. Michala 26. sep 2019, 08:00 26. sep 2019, 13:00 Nemšová
Hráme florbal 26. sep 2019, 08:00 26. sep 2019, 14:30 Stará Ľubovňa
Turčianska žiacka liga 26. sep 2019, 08:00 26. sep 2019, 13:00 Martin
Cvičenie, relax a zábava 26. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 13:00 Spišská Nová Ves
Športový deň na rieke Hron 26. sep 2019, 08:00 26. sep 2019, 12:30 Zvolen
Biatlonmánia 26. sep 2019, 08:00 26. sep 2019, 13:00 Bratislava
Cez pole k láske k športu 26. sep 2019, 08:00 26. sep 2019, 14:30 Dolný Ohaj
Celá škola na nohách 26. sep 2019, 08:00 26. sep 2019, 11:30 Sereď
Športujeme všetci, športujeme spolu 26. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 19:00 Spišský Hrušov
Deň športu na škole 26. sep 2019, 08:00 26. sep 2019, 12:30 Tisovec
Vyhráva každý 26. sep 2019, 08:00 26. sep 2019, 13:00 Terchová
Matica v pohybe 26. sep 2019, 08:30 26. sep 2019, 11:30 Prešov
Deň športu 26. sep 2019, 08:30 26. sep 2019, 14:30 Čadca
Triedy súťažia 26. sep 2019, 08:30 26. sep 2019, 10:30 Prievidza
Turistický výstup na Vyšehrad 26. sep 2019, 08:30 26. sep 2019, 12:00 Prievidza
Beh pre zdravé srdce 26. sep 2019, 09:00 26. sep 2019, 13:00 Dolná Strehová
Získaj svoj prvý detský vodičák 26. sep 2019, 09:00 26. sep 2019, 11:30 Banská Bystrica
Ľahká atletika - 2. stupeň ZŠ 26. sep 2019, 09:00 26. sep 2019, 13:00 Dolná Súča
Cvičíme netradične 26. sep 2019, 09:00 27. sep 2019, 16:00 Prešov
ŠPORTUJEME MESTOM 26. sep 2019, 09:30 26. sep 2019, 11:00 Kremnica
Zabehnime spolu maratón 26. sep 2019, 09:30 26. sep 2019, 11:00 Poltár
Juniosenioriáda 26. sep 2019, 09:30 26. sep 2019, 12:00 Lietavská Lúčka
Beh prírodou 26. sep 2019, 09:30 26. sep 2019, 11:30 Sebedražie
ŠPORTUJEME NAŠIM MESTOM 26. sep 2019, 10:00 26. sep 2019, 11:00 Kremnica
2. ročník behu na Mount Ernest 26. sep 2019, 10:00 26. sep 2019, 17:00 Rožňava
Beh zdravia 26. sep 2019, 10:00 26. sep 2019, 12:30 Tvrdošovce
Beh detí MŠ v raji 26. sep 2019, 10:00 26. sep 2019, 11:00 Mlynky
Atletická olympiáda 26. sep 2019, 10:30 26. sep 2019, 12:30 Žiar nad Hronom
Beh parkom 26. sep 2019, 11:00 26. sep 2019, 13:00 Dolné Zelenice
Bedmintonový turnaj žiakov a žiačok 26. sep 2019, 13:00 26. sep 2019, 15:00 Rakovec nad Ondavou
Školský florbalový turnaj 26. sep 2019, 13:30 26. sep 2019, 15:00 Spišské Podhradie
Majstrovstvá školy v šplhu 26. sep 2019, 13:30 26. sep 2019, 16:00 Liptovský Mikuláš
Na kolobežkách v detskom raji 26. sep 2019, 15:00 26. sep 2019, 17:00 Rajec
Ocko, mami, zakorčuľujte si s nami 26. sep 2019, 15:00 26. sep 2019, 17:30 Košice
Memoriál Ferdinada Daučíka-medzinárodný futbalový turnaj 26. sep 2019, 18:00 27. sep 2019, 16:30 Šahy
2019 krokov ku zdraviu 27. sep 2019, 07:30 27. sep 2019, 11:30 Jamník
Bedmintonový turnaj 27. sep 2019, 07:30 27. sep 2019, 14:00 Úbrež
Beh pre zdravé srdcia 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 14:00 Vlčany
Školské športové hry 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:00 Zemplínske Hámre
Volejbalový mix 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 15:00 Kežmarok
Rozhýbme Hlohovec pohybom 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 20:00 Hlohovec
Turistika k rozhľadni 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 15:00 Tvrdošovce
Športové a pohybové hry 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:00 Vranov nad Topľou
Európsky deň športu 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 17:00 Lučenec
Športová štafeta 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:00 Hrabušice
Športujeme -neklikáme 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 11:30 Zvolen
Laborecký viacboj 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 13:00 Humenné
Po stopách SNP. 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 16:00 Hriňová
Žtavianska kvapka POTU 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:30 Žitavany
Športový deň na rieke Hron 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:30 Zvolen
Plavecká štafeta žiakov 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:00 Banská Bystrica
Výstup na Vahanov 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 14:00 Námestovo
Sportujeme pre zdravie 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:00 Piešťany
ZŠ Brvnište športuje 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:30 Brvnište
S športom za zdravým 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:00 Lenartovce
Orientačný beh v prírode 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:30 Olcnava
Športový deň 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:00 Bukovce
Školský medzitriedny florbalový turnaj 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 14:00 Bratislava
Školský olympijský deň 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 13:00 Banská Bystrica
Celá škola športuje 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 13:30 Oravská Polhora

logo erasmus2ec beactive logo3

 logo nsc2017

 


Copyright Národné športové centrum © 2019
kontakt fb color   kontakt youtube color