logo nsc2017

logo horne 2018

Zaregistrované podujatia

Podujatie Začiatok Ukončenie Miesto konania
Zrýchlený pochod na vzdialenosť cca 10 km 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 14:00 Pezinok
Cvičíme v prírode 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 14:00 Teplička nad Váhom
Be Active Outdoor Day 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 13:00 Hybe
Európosky týždeň športu vo Finticiach 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:30 Fintice
Podpolianski siláci 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:30 Detva
Európsky týždeň športu vo Finticiach I. stupeň 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 11:30 Fintice
Zdatná trieda 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 13:00 Oslany
Olympijsky deň 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 13:00 Staškov
Tancujeme všetci spolu 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 10:00 Modra
Športom žije naša škola 27. sep 2019, 08:00 27. sep 2019, 12:00 Široké
Radi športujeme a súťažíme 27. sep 2019, 08:30 27. sep 2019, 12:00 Veľká Franková
Športový deň 27. sep 2019, 08:30 27. sep 2019, 12:30 Trenčianska Teplá
Hýb sa - nehanbi sa ! 27. sep 2019, 08:30 27. sep 2019, 15:00 Spišská Nová Ves
Pohyb je radosť 27. sep 2019, 08:30 27. sep 2019, 11:30 Trebišov
Krok za krokom 27. sep 2019, 08:30 27. sep 2019, 13:00 Trenčianske Teplice
Beh v parku - cezpoľný beh 27. sep 2019, 08:30 27. sep 2019, 12:00 Hnúšťa
Jesenný beh Svitom 27. sep 2019, 08:30 27. sep 2019, 13:30 Svit
Beh o pohár starostu obce Liptovský Ján 27. sep 2019, 09:00 27. sep 2019, 12:30 Liptovský Ján
XIII.ročník v skoku do diaľky 27. sep 2019, 09:00 27. sep 2019, 12:30 Topoľčany
Nájdi sa v športe 27. sep 2019, 09:00 27. sep 2019, 12:30 Kokava nad Rimavicou
Športom ku zdraviu 27. sep 2019, 09:00 27. sep 2019, 12:00 Vozokany
Pochod za zdravie 27. sep 2019, 09:00 27. sep 2019, 12:00 Stropkov
Beh Ľubicou 27. sep 2019, 09:00 27. sep 2019, 13:00 Ľubica
Buď aktívny 27. sep 2019, 09:00 27. sep 2019, 12:00 Košice
Šport nás spája 27. sep 2019, 09:30 27. sep 2019, 10:30 Čierny Balog
III. ročník súťaže " najlepšia trieda športovcov Špeciálnej základnej školy Veľký Krtíš 27. sep 2019, 09:30 27. sep 2019, 12:30 Veľký Krtíš
Hýb sa Rozmarínka 27. sep 2019, 09:30 27. sep 2019, 11:30 Komárno
Stolnotenisový turnaj 27. sep 2019, 09:30 27. sep 2019, 12:00 Žirany
Cezpoľný beh 27. sep 2019, 09:30 27. sep 2019, 12:30 Bytča
Športujú všetci 27. sep 2019, 09:30 27. sep 2019, 12:30 Chminianske Jakubovany
Branné preteky s mackom Uškom 27. sep 2019, 09:30 27. sep 2019, 17:30 Malé Uherce
V zdravom tele, zdravý duch 27. sep 2019, 09:30 27. sep 2019, 12:30 Michaľany
Malá olympiáda 27. sep 2019, 10:00 27. sep 2019, 11:30 Stará Turá
Športové hry 27. sep 2019, 10:00 27. sep 2019, 12:30 Vydrník
Beh o pohár starostu obce 27. sep 2019, 10:00 27. sep 2019, 13:00 Ľubeľa
Beh pre zdravie 27. sep 2019, 10:30 27. sep 2019, 12:00 Abovce
Štafetový beh 27. sep 2019, 11:30 27. sep 2019, 13:30 Rudina
Beh zdravia 27. sep 2019, 12:00 27. sep 2019, 16:00 Kružlov
Mladí športovci 27. sep 2019, 12:00 27. sep 2019, 13:00 Bratislava
Behom k zdraviu 27. sep 2019, 12:00 27. sep 2019, 14:00 Humenné
Školský prekážkový beh žiakov 1. st. ZŠ 27. sep 2019, 12:00 27. sep 2019, 13:30 Mlynky
Obecná športová olympiáda 27. sep 2019, 12:30 27. sep 2019, 15:30 Spišské Bystré
Futbalový turnaj žiakov 27. sep 2019, 13:00 27. sep 2019, 16:00 Šaľa
Mladí športovci 27. sep 2019, 13:30 27. sep 2019, 14:30 Levice
Cvičme v rytme 27. sep 2019, 14:00 27. sep 2019, 15:30 Prešov
Európsky týždeň športu - cvičte v rytme 27. sep 2019, 14:30 27. sep 2019, 15:30 Michalovce
Dunajský vodácky zjazd 27. sep 2019, 16:00 27. sep 2019, 18:00 Bratislava
Výstup na Kráľovu hoľu s VKU Harmanec 28. sep 2019, 07:00 28. sep 2019, 18:00 Šumiac
Turistická vychádzka na Inovec 28. sep 2019, 07:30 28. sep 2019, 15:30 Bánovce nad Bebravou
Deaf Rysy 28. sep 2019, 08:00 28. sep 2019, 17:00 Štrbské Pleso
Finále Euroligy v softballe žien 28. sep 2019, 08:00 29. sep 2019, 19:00 Trnava
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY V TERÉNNEJ a 3D LUKOSTREĽBE a FINÁLE SLOVENSKÉHO POHÁRA 28. sep 2019, 08:30 29. sep 2019, 15:00 Spišské Vlachy
IV. kolo Slovenského pohára v karate a kobudo 28. sep 2019, 09:00 28. sep 2019, 17:00 Prievidza
Európsky pohár - Vintage regularity Cup + MM SR Vintage 28. sep 2019, 09:00 28. sep 2019, 18:00 Hlohovec
Karloveský hodový turnaj vo futbale 28. sep 2019, 09:00 28. sep 2019, 16:00 Bratislava
Karloveský hodový turnaj v tenise 28. sep 2019, 09:00 28. sep 2019, 15:00 Bratislava
Mariatálsky štvanec 28. sep 2019, 09:00 28. sep 2019, 18:00 Marianka
Deň hrania v telocvični 28. sep 2019, 09:00 28. sep 2019, 13:00 Teplička nad Váhom
Novohradský pohár v nordic walking 2019 28. sep 2019, 09:30 28. sep 2019, 14:30 Lučenec
Memoriál Ondreja Holca v cezpoľnom behu 28. sep 2019, 09:30 28. sep 2019, 14:00 Poniky
Rodinná túra k Jednému stromu 28. sep 2019, 09:30 28. sep 2019, 15:00 Jesenské
Mary's Meals Charity Vysoké Tatry 28. sep 2019, 10:00 28. sep 2019, 14:00 Tatranská Lomnica
ZÁTOPKOVA DESIATKA 28. sep 2019, 10:00 28. sep 2019, 13:30 Žilina
LETNÝ POHÁR AZB 28. sep 2019, 10:00 28. sep 2019, 12:00 Bratislava
AgrotimRace 28. sep 2019, 10:30 28. sep 2019, 14:00 Zemplínska Nová Ves
Finále Slovenského Pohára Freestyle BMX Šurany 28. sep 2019, 11:00 29. sep 2019, 19:00 Šurany
Beh Hornoveským chotárom 28. sep 2019, 12:30 28. sep 2019, 16:30 Horná Ves
Beh za Tatry 2019 28. sep 2019, 14:00 28. sep 2019, 18:00 Štrbské Pleso
BK04ACLB Spišská Nová Ves - MBK Baník Handlová 28. sep 2019, 14:00 28. sep 2019, 16:00 Spišská Nová Ves
Lemešanská špacírka 28. sep 2019, 14:00 28. sep 2019, 18:00 Lemešany
Lesný beh Okolo Poludnice a Memoriál Štefana Kubovčíka (49.ročník) 29. sep 2019, 08:30 29. sep 2019, 13:00 Závažná Poruba
O Permoníkov kylof 29. sep 2019, 09:00 29. sep 2019, 15:00 Ľubietová
Dunajský vodácky maratón 29. sep 2019, 10:00 29. sep 2019, 13:00 Bratislava
Crazy Raft 2019 29. sep 2019, 10:00 29. sep 2019, 21:30 Žilina
Beháme pre srdce 29. sep 2019, 10:00 29. sep 2019, 15:00 Bratislava
" My spolu " 29. sep 2019, 13:00 29. sep 2019, 19:00 Prievidza
Beh zdravia 29. sep 2019, 14:30 29. sep 2019, 17:00 Rohožník
Pomáhaj pohybom 29. sep 2019, 15:00 29. sep 2019, 17:00 Čaňa
Turistický pochod 30. sep 2019, 07:30 30. sep 2019, 12:30 Poproč
Školský florbalový turnaj 30. sep 2019, 08:00 30. sep 2019, 14:00 Bratislava
Športové súťaže medzi triedami 30. sep 2019, 08:00 30. sep 2019, 11:30 Nitra
Školský medzitriedny florbalový turnaj 30. sep 2019, 08:00 30. sep 2019, 13:30 Poprad
S loptou nás to baví 30. sep 2019, 08:00 30. sep 2019, 12:30 Nitra
Hravo - zdravo 30. sep 2019, 09:30 30. sep 2019, 11:30 IVANKA PRI DUNAJI
Ako sa Pecivál rozhýbal 30. sep 2019, 09:30 30. sep 2019, 11:30 Detva
Hýb sa, Klenová 30. sep 2019, 11:30 30. sep 2019, 12:30 Klenová
Mladí športovci 30. sep 2019, 14:00 30. sep 2019, 15:00 Bratislava
Školský futbalový turnaj 30. sep 2019, 14:00 03. okt 2019, 17:00 Smižany
BE ACTIVE DAY 01. okt 2019, 08:00 01. okt 2019, 12:30 Rimavská Sobota
Horehronské hry 2019 02. okt 2019, 08:00 03. okt 2019, 17:00 Banská Bystrica
Európsky týždeň v športe 02. okt 2019, 08:00 02. okt 2019, 13:00 Kysucké Nové Mesto
Štafeta tried 02. okt 2019, 09:00 02. okt 2019, 11:00 Moldava nad Bodvou
Rýchlo. ďalej, presnejšie. 03. okt 2019, 12:30 03. okt 2019, 14:30 Liptovský Mikuláš
Medzinárodný basketbalový turnaj 04. okt 2019, 08:00 06. okt 2019, 12:30 Poprad
Plavecká štafeta 04. okt 2019, 08:00 04. okt 2019, 15:00 Spišská Nová Ves
Deň chôdze 04. okt 2019, 09:00 04. okt 2019, 12:00 Liptovský Mikuláš
Šport nás spája - celoškolský športový deň 04. okt 2019, 13:00 04. okt 2019, 18:00 Šaľa
Michalský beh do kopca 24.ročník 04. okt 2019, 14:00 04. okt 2019, 18:00 Hlohovec
XV. ročník Memoriálu Kamily Tarbajovej vo volejbale pedagógov 04. okt 2019, 14:30 04. okt 2019, 19:00 Michalovce
Výstup na Lysec 05. okt 2019, 07:00 05. okt 2019, 17:00 Revúca

logo erasmus2ec beactive logo3

 logo nsc2017

 


Copyright Národné športové centrum © 2019
kontakt fb color   kontakt youtube color