logo nsc2017

logo horne 2018

Archiv událostí

Podujatie Začiatok Miesto konania
S loptou je zábava 24. sep 2019, 14:00 Vrbovce
Európsky týždeň športu 24. sep 2019, 14:00 Krupina
Florbalový turnaj 24. sep 2019, 13:30 Liptovský Mikuláš
Mladí športovci 24. sep 2019, 13:00 Bratislava
Malý futbal žiakov 24. sep 2019, 13:00 Rakovec nad Ondavou
Cvičíme v rôznych kútoch obce 24. sep 2019, 13:00 Žakovce
BEACTIVE 24. sep 2019, 12:30 Nové Zámky
Futbalový turnaj 24. sep 2019, 12:30 Rudina
behá celá škola 24. sep 2019, 12:00 Smrdáky
Behom ku zdraviu 24. sep 2019, 12:00 Levoča
Bicyklom do parku 24. sep 2019, 11:30 Tvrdošovce
Európsky týždeň športu 24. sep 2019, 11:30 Nitra
Hopping fit 24. sep 2019, 11:30 Odorín
Festival netradičných športov 24. sep 2019, 10:30 Snina
Pobehnime za zdravím 24. sep 2019, 10:30 Prešov
Futbalový turnaj OAVOZA chlapci a dievčatá 24. sep 2019, 10:30 Žilina
Športový deň 24. sep 2019, 10:30 Šaľa
európsky týždeň športu 24. sep 2019, 10:30 Holíč
Skoč si . 24. sep 2019, 10:00 Bratislava
2. ročník Cezpoľného behu ZŠ s MŠ Hugolína Gavloviča Pruské 24. sep 2019, 10:00 Pruské
Beh pre zdravie 24. sep 2019, 10:00 Veľká Lesná
FUTASULI 2019 24. sep 2019, 10:00 Tomášov
Prekážková dráha 24. sep 2019, 10:00 Vranov nad Topľou
Bežecký maratón 24. sep 2019, 10:00 Krpeľany
Hýbeme sa na kolobežkách 24. sep 2019, 10:00 Bratislava
Pohybom k zdraviu 24. sep 2019, 10:00 Gerlachov
Behám, skáčem, športujem 24. sep 2019, 10:00 Dolné Dubové
Športom ku zdraviu 24. sep 2019, 10:00 Malé Vozokany
2 000 m s prekážkami 24. sep 2019, 10:00 Bratislava
Cvičím, cvičíš, cvičíme 24. sep 2019, 09:30 Mníchova Lehota
Taják na bicykli 24. sep 2019, 09:30 Banská Bystrica
Európsky týžden športu - škola v pohybe 24. sep 2019, 09:30 Nitrianske Pravno
Malí športovci 24. sep 2019, 09:30 Košice
Beh po Badínskych uliciach 24. sep 2019, 09:30 Badín
Olympiáda pre MŠ 24. sep 2019, 09:30 Tisovec
INSANITY CROSS MARATÓN 24. sep 2019, 09:30 Trnava
športom za zdravím 24. sep 2019, 09:30 Šurany
Po stopách "majstra bobra" 24. sep 2019, 09:30 Kyjov
Rozhýbeme celú školu 24. sep 2019, 09:00 Bernolákovo
Závodská dvanástka 24. sep 2019, 09:00 Žilina
Zumba 24. sep 2019, 09:00 Galanta
majstrovstvá okresu cezpoľnom behu 24. sep 2019, 09:00 Liptovský Mikuláš
beh mieru 24. sep 2019, 09:00 Suchá Hora
Športový deň v ZŠ Čechynce 24. sep 2019, 09:00 Čechynce
Žiaci vs. učitelia 24. sep 2019, 09:00 Ludanice
Čatajská školská olympiáda 3. ročník 24. sep 2019, 09:00 Čataj
Vajnorská miniolympiáda pre žiakov druhého stupňa 24. sep 2019, 09:00 Bratislava
Cvičením proti obezite 24. sep 2019, 09:00 Malý Čepčín
ŠKOLA HÝBE OBCOU 24. sep 2019, 09:00 Brekov
Atletická olympiáda žiakov 2.stupňa ZŠ 24. sep 2019, 09:00 Topoľčany
Školská bežecká štafeta 24. sep 2019, 09:00 Seňa
Športové všeličo 24. sep 2019, 09:00 Prešov
Športom ku zdraviu 24. sep 2019, 09:00 Oponice
Športujme spolu 24. sep 2019, 08:30 Svit
Pohybom k zdraviu 24. sep 2019, 08:30 Haligovce
Deň zdravia 24. sep 2019, 08:30 Nové Zámky
Na kolieskach okolo rovníka 24. sep 2019, 08:30 Košice
Cvičíme v prírode 24. sep 2019, 08:30 Tužina
Školská športová olympiáda 24. sep 2019, 08:30 Giraltovce
Olympionici na Matici III. 24. sep 2019, 08:30 Prešov
Poraz svojho učiteľa :-) 24. sep 2019, 08:30 Čerenčany
Športuje celá škola 24. sep 2019, 08:30 Košarovce
Športom k zdraviu 24. sep 2019, 08:30 Nová Ľubovňa
Náborové preteky, Športový deň 24. sep 2019, 08:30 Zvolen
futbalový turnaj tried ŠZŠ 24. sep 2019, 08:30 Lučenec
Cvičíme v prírode 24. sep 2019, 08:00 Handlová
Turnaj vo futsale 2019 24. sep 2019, 08:00 Šaľa
LaBeh 24. sep 2019, 08:00 Bratislava
Maraton v jumping kids 24. sep 2019, 08:00 Teplička nad Váhom
Stolnotenisový turnaj žiakov 24. sep 2019, 08:00 Chminianske Jakubovany
Zdravý týždeň 24. sep 2019, 08:00 Dvorníky
Štafetový beh 24. sep 2019, 08:00 Pezinok
Športom k zdraviu 24. sep 2019, 08:00 Čierna nad Tisou
Nesúťažime - bavíme sa 24. sep 2019, 08:00 Senica
Školský volejbalový turnaj 24. sep 2019, 08:00 Šurany
Turistický výlet 24. sep 2019, 08:00 Zuberec
Pohybové hry v prírode 24. sep 2019, 08:00 Banská Bystrica
Cvičí celá škola 24. sep 2019, 08:00 Spišský Štiavnik
Cvičme s hudbou 24. sep 2019, 08:00 Jablonov
Futsal na Nevädzke 24. sep 2019, 07:30 Bratislava
Športom ku zdraviu 24. sep 2019, 07:30 Budča
cvičenie v rytme 23. sep 2019, 18:30 Svätoplukovo
Škola zdravej chrbtice 23. sep 2019, 18:00 Prešov
Veselá loptička 23. sep 2019, 18:00 Košice
Tréningy Karate a Kobudo 23. sep 2019, 17:30 Bratislava
Celoslovenské športové hry žiakov so zrakovým postihnutím 23. sep 2019, 17:00 Levoča
halové veslovanie, volejbalový turnaj, posilňovanie v posilňovniach ŠI 23. sep 2019, 16:30 Košice
Buď lepší ako Forest Gump a staň sa Majstrom - Stolny tenis 23. sep 2019, 16:00 Košice
Športujeme v plnom nasadení 23. sep 2019, 15:30 Trenčín
Futbalový turnaj 23. sep 2019, 15:30 Lastomír
Skáče celá rodina cez švihadlo 23. sep 2019, 15:00 Rapovce
Švihadlová show v ŠKD a otvorenie multifunkčného ihriska 23. sep 2019, 15:00 Senec
Kroková výzva, Plavecká hodinovka 23. sep 2019, 15:00 Krompachy
Európsky týždeň športu - chôdzou k zdraviu 23. sep 2019, 14:30 Michalovce
ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ V POHYBE 23. sep 2019, 14:00 Sabinov
Lopty a bicykle - naši kamaráti 23. sep 2019, 14:00 Abrahám
ETŠ, Let´s dance 23. sep 2019, 14:00 Trenčín
Indiánska olympiáda 23. sep 2019, 14:00 Nové Zámky
ŠKD - športujeme pre radosť 23. sep 2019, 14:00 Nitra
Generácie športujú 23. sep 2019, 14:00 Nová Dubnica

logo erasmus2ec beactive logo3

 logo nsc2017

 


Copyright Národné športové centrum © 2019
kontakt fb color   kontakt youtube color