logo nsc2017

logo horne 2018

Archiv událostí

Podujatie Začiatok Miesto konania
Škola v pohybe 16. sep 2019, 08:00 Prievidza
Do školy na bicykli - kombinuj a choď 16. sep 2019, 07:00 Sliač
Family Sport Day 15. sep 2019, 14:00 Košice
Zilinsky mestsky polmaraton 15. sep 2019, 10:00 Žilina
Memoriál Michala Suju 15. sep 2019, 09:00 Markušovce
XVIII. ročník Vinobranecký medzinárodný volejbalový turnaj mladších chlapcov a dievčat prípravky 15. sep 2019, 08:30 Bratislava
Tirnavia Match 2019 15. sep 2019, 08:00 Trnava
Medzinárodné majstrovstvá SR v motokrose - mládež a ženy 15. sep 2019, 08:00 Ješkova Ves
Športové hry zdravotne postihnutých detí a mládeže 14. sep 2019, 14:00 Malacky
Oberstuben Run 14. sep 2019, 12:30 Horná Štubňa
Majstrovstvá Bratislavy 14. sep 2019, 12:00 Bratislava
Slovenský pohár BMX 8. a 9. kolo, Račiansky pohár BMX 4. kolo, preteky BMX nádejí 14. sep 2019, 10:30 Bratislava
Turnaj U10 14. sep 2019, 10:00 Hôrka
Kurz hormonálnej jogovej terapie 14. sep 2019, 09:00 Trenčín
VEĽKÁ CENA MESTA HOLÍČ 14. sep 2019, 08:30 Holíč
XI. ročník veľkého letného turnaja MINICUP 2019 v bedmintone 14. sep 2019, 08:30 Rožňava
Kežmarská terénna 14. sep 2019, 08:30 Kežmarok
Duatlon Cross 14. sep 2019, 08:00 Zemplínska Nová Ves
Prešov Half Marathon 14. sep 2019, 08:00 Prešov
19. ročník školského výstupu na Inovec 14. sep 2019, 08:00 Trenčín
Výstup na Rysy 14. sep 2019, 06:00 Vysoké Tatry
Turnaj partnerských miest Michaloviec 13. sep 2019, 17:00 Michalovce
Majstrovstvá Bratislavy vo vodnom slalome a zjazde 13. sep 2019, 16:00 Bratislava
BASKET CUP 2019 13. sep 2019, 15:00 Prievidza
Mladí športovci 13. sep 2019, 13:00 Rožňava
Mladí športovci 13. sep 2019, 11:30 Považská Bystrica
Šport-zdravie, radosť 13. sep 2019, 11:30 Branč
Majstrovstvá Bratislavy žiakov vo vodnom slalome a zjazde 13. sep 2019, 10:00 Bratislava
Chôdzou k zdraviu 13. sep 2019, 10:00 Hlohovec
Súťaž olympijských nádejí 13. sep 2019, 09:30 Bratislava
Beh Terryho Foxa 13. sep 2019, 09:30 Považany
Tanečné piatky 13. sep 2019, 09:30 Nitra
Štafeta pre zdravie 13. sep 2019, 09:30 Lehota
Kráčam, kráčaš, kráčajú... 13. sep 2019, 09:00 Dolný Jatov
Všetci sa hýbeme! 13. sep 2019, 08:30 Kovarce
Deň športu 13. sep 2019, 08:30 Humenné
Chodím, chodíš, chodíme 13. sep 2019, 08:00 Staré
Účelové cvičenia č.1 a č.3 13. sep 2019, 08:00 Michalovce
Deň športu 13. sep 2019, 08:00 Humenné
Koštianko 13. sep 2019, 08:00 Košťany nad Turcom
10000 nestačí 13. sep 2019, 08:00 Veľké Ripňany
Turistická vychádzka na Ostrý vrch spojená so hrami v prírode 13. sep 2019, 08:00 Gbely
Beh lesným chodníkom 12. sep 2019, 15:00 Mníšek nad Hnilcom
Mladí športovci 12. sep 2019, 13:30 Bytča
školská športová olympiáda 12. sep 2019, 09:00 Dudince
Športový poldeň na hotelovke 12. sep 2019, 08:30 Kežmarok
Európsky deň športu 12. sep 2019, 08:00 Nové Zámky
Šarkaniáda 12. sep 2019, 08:00 Banka
Turistika v rodnom kraji 12. sep 2019, 07:00 Snina
Turistika v rodnom kraji 12. sep 2019, 07:00 Snina
Beh zdravia 11. sep 2019, 14:30 Michalovce
Mladí športovci 11. sep 2019, 14:30 Nová Baňa
Mladí športovci 11. sep 2019, 13:00 Bratislava
Vybíjaná, minifutbal, dopraváčik 11. sep 2019, 12:30 Kluknava
Turistická vychádzka - Razsuchov 11. sep 2019, 08:30 Trstín
Stolnotenisový turnaj 11. sep 2019, 08:00 Prešov
Plavecký kurz 11. sep 2019, 08:00 Smižany
Cvičíme kalanetiku 10. sep 2019, 19:00 Budimír
Mladí športovci 10. sep 2019, 14:00 Revúca
Mladí športovci 10. sep 2019, 12:00 Žiar nad Hronom
Veselé rybičky 10. sep 2019, 09:00 Šamorín
Gymnazisti radi športujú 10. sep 2019, 08:00 Bratislava
Nábor nových členov 09. sep 2019, 16:00 Bratislava
Spomienková slávnosť pri príležitosti úmrtia Alojza Szokolyiho 09. sep 2019, 15:30 Šahy
Európsky týždeň športu vo Vinosadoch 09. sep 2019, 13:30 Vinosady
Mladí športovci 09. sep 2019, 12:00 Šamorín
Výstup na Pustý hrad 09. sep 2019, 09:00 Zvolen
Splav Hornádu/ Lezenie na skale Jánošíková Bašta, reálna sebaobrana 09. sep 2019, 09:00 Kysak
Jeden za všetkých, všetci za šport . 09. sep 2019, 08:00 Prievidza
Bežíme pre zdravie 09. sep 2019, 08:00 Prešov
Turistický deň na Spojenej škole 09. sep 2019, 07:30 Prešov
Agamáčik cup 08. sep 2019, 15:00 Koš
Detská tour Petra Sagana 08. sep 2019, 10:30 Nitra
Mošovský duatlon 08. sep 2019, 10:30 Martin
21km pre deti -Bežíme deťom na pomoc 08. sep 2019, 10:00 Bratislava
Pohybuj sa raduj sa 08. sep 2019, 10:00 Zlatá Idka
Mestská Bedmintonova Liga 08. sep 2019, 09:30 Bratislava
Ferplast Nesvadské dni - 2019 08. sep 2019, 09:00 Nesvady
Bedmitnonový turnaj GrandPrix Q U17 v Žiline 08. sep 2019, 09:00 Žilina
Firmy deťom. ĎAKUJEME! 08. sep 2019, 08:30 Bratislava
Športový deň pre celú rodinu 07. sep 2019, 15:00 Levice
ROCK FOR FRIENDS - Kačko Burčák Masaryk Cup 07. sep 2019, 14:00 Koš
Šopornianska 07. sep 2019, 14:00 Šoporňa
MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY MLÁDEŽE V TERČOVEJ LUKOSTREĽBE 2019 07. sep 2019, 11:00 Kežmarok
Beh SNP 2019 - Liptovská Teplička 07. sep 2019, 10:00 Liptovská Teplička
Medlenov chodník 07. sep 2019, 10:00 Gbely
Pohár Slávie UK 07. sep 2019, 10:00 Bratislava
Poltársky beh 2019 07. sep 2019, 09:30 Poltár
Veľkolepá rozlúčka s letom 07. sep 2019, 09:00 Banská Bystrica
Volejbalový turnaj Dni obce Smrečany 07. sep 2019, 08:30 Liptovský Mikuláš
Majstrovsvá Slovenska v letnom biatlone Viessmann pohár 07. sep 2019, 08:00 Vyhne
VIII. ročník Tajchová osmička 07. sep 2019, 08:00 Nová Baňa
PB CUP 07. sep 2019, 08:00 Považská Bystrica
Spartan Race Valčianska dolina 07. sep 2019, 06:00 Valča
Krav Maga pre začiatočníkov 06. sep 2019, 17:30 Bratislava
Medzinárodný turnaj ženských basketbalových univerzitných tímov krajín EU 06. sep 2019, 15:00 Banská Bystrica
Deň otvorených dverí stolného tenisu 06. sep 2019, 14:30 Bošany
Mladí športovci 06. sep 2019, 12:30 Modra
Junior Cup 2019 06. sep 2019, 11:00 Levice
Športujúca škola 06. sep 2019, 09:00 Košice

logo erasmus2ec beactive logo3

 logo nsc2017

 


Copyright Národné športové centrum © 2019
kontakt fb color   kontakt youtube color